Evropská unie

ADMP

Honza Dolínek

Honza Dolínek

Honza DolínekHonza Dolínek,
místopředseda
Národní asociace dobrovolnictví, z.s.

Vystudoval jsem obor sociální práce. Od roku 1996 se účastním (jako člen, lektor, koordinátor, manažer, dobrovolník) rozvoje českých neziskových organizací v oblasti sociálních služeb, prevence kriminality, volnočasových a komunitních aktivit a vzdělávání.

V minulosti jsem pracoval v NROS v projektu Pomozte dětem, vedl tým fundraisingu Centra Paraple, koordinoval v ČR Mezinárodní rok dobrovolníků 2001. Stál jsem u vzniku českého webu www.dobrovolnik,cz. Sedm let jsem řídil Nadační fond Veolia a ve firemním prostředí nadále konzultuji strategická rozhodnutí ve filantropii, firemním dobrovolnictví, ale také v širším kontextu společenské odpovědnosti.

Krátce jsem působil na pozici koordinátora Národní asociace dobrovolnictví a patřím mezi členy výboru, kteří usilují o vytvoření silné dobrovolnické platfomy na národní úrovni. V současnosti zastávám pozici výkonného ředitele EDUin, o. p. s.

Jsem ženatý a mám tři děti školou povinné. Dobrovolníkem jsem přesto po různu minimálně jednou týdně pro malé i větší projekty a organizace.